5 טיפים לשיפור מהירות באתרי אינטרנט

תוכן עניינים

אתר שנטען במהירות חיוני לחוויית משתמש מעולה. אנשים צריכים לצרוך תוכן במהירות ואתר איטי יכול לגרום להם לאבד עניין או אפילו לעזוב את האתר. גודל התמונה הוא סיבה נפוצה נוספת להאטה באתר, אז ודא שהתמונות שלך עברו אופטימיזציה לפני העלאתן. שימוש בתוסף דחיסת נתונים טוב יהפוך את הקבצים שלך לקטנים יותר ויטען מהר יותר. זה גם יקל על הניווט באתר שלך.

הסירו תוספים מיותרים

חשוב להסיר את כל התוספים המיותרים. אתה יכול להתחיל בביטול כל אחד מהם ואז לבדוק את התוצאות. עליך להסיר תוספים שמאטים את האתר שלך. תוכל לראות אם יש עדכונים כלשהם שעליך לבצע באתר שלך. אתה תופתע מהמהירות שבה הדפים שלך נטענים.

ביצועי האתר שלך יושפעו גם מתוספים. אסור להשתמש בתוספים שאינם יעילים, מיושנים או מוגדרים בצורה גרועה. אתה יכול להעריך את התוספים שלך ולבטל את אלה שאינם נחוצים. זה יגדיל את מהירות האתר שלך ויקל על הניהול שלו. בנוסף להסרת התוספים הללו, אתה יכול לבדוק את הביצועים שלהם על ידי הפעלת בדיקת מהירות לאחר התקנתם.

זוהי דרך מצוינת להאיץ את האתר שלך על ידי היפטרות מתוספים מיותרים. למרות שזה עשוי להיראות מרתיע, זה יכול לשפר באופן דרמטי את מהירות האתר שלך. אם אתה מתחיל, נסה לבדוק תחילה כמה מהשינויים הללו, ויישם אותם כשתראה את התוצאות. תתפלאו לגלות כמה מהר האתר שלכם נטען כשאתם מגבירים את מהירותו.

תוספים הם מקור נוסף לבעיות במהירות אתרים. תוספים מתוכננים על ידי חברות ואנשים שונים ואינם בהכרח נועדו לייעל את מהירות האתר שלך. הם לא רעיון טוב אם אתה מנסה לשפר את SEO או את שיעור ההמרה של האתר שלך. הם עשויים להאט את זמן טעינת הדפים של האתר כולו שלך, אז הימנע מהתקנתם אלא אם כן אתה הכרחי.

כיווץ תמונות באתר

תמונות הן גורם נוסף שיכול להשפיע על מהירות האתר שלך. סוג התמונה הפופולרי ביותר באינטרנט הוא תמונה. זה צריך להיות מספיק גדול כדי שיוכל להכנס לזיכרון המוגבל של הדפדפן. יש לבצע אופטימיזציה של תמונות גם לצופים באינטרנט. הפתרון הטוב ביותר הוא למזער את מספר התמונות באתר שלך. כמו כן, הסר כל רווח לבן בין קודי HTML לקודי CSS. לבסוף, בדוק אם הקוד נשלח באמצעות HTTP או HTTPS.

אופטימיזציה של הפריסה היא אחת הדרכים הטובות ביותר להאיץ את האתר שלך. ככל שפחות אלמנטים בעמוד, כך ייקח פחות זמן לטעון. חשוב לצמצם את כמות התמונות והסקריפטים המשמשים באתרים. על ידי אופטימיזציה של האתר שלך, תוכל להגביר את מהירות האתר שלך. הצעד הראשון הוא לבדוק את זמן הטעינה של האתר שלך.

הפחתת הסקריפטים החיצוניים

בנוסף לאופטימיזציה של גודל התמונות שלך, כדאי גם להפחית את מספר הסקריפטים החיצוניים. אתה יכול לצמצם את מספר הבקשות על ידי השבתה והשבתה סלקטיבית של תוספים. למרות שלא תוכל לחסל את כולם, תהיה להם השפעה משמעותית על המהירות והביצועים של האתר שלך. טיפים אלו ישפרו גם את ביצועי האתר שלך. טיפים אלה יעזרו לך להפוך את האתר שלך למהיר יותר.

על ידי אופטימיזציה של גודל התמונות שלך, אתה יכול להפוך את האתר שלך למהיר יותר. לפי גוגל, תמונות מהוות כ-80% מזמן הטעינה הכולל של דף. כדי לייעל את גודל התמונות שלך, עליך להשתמש בתמונות באיכות גבוהה. אתר GTmetrix מציע כלים שיעזרו לך לבצע אופטימיזציה של התמונות שלך. זה יאפשר לך לייעל את גודל התמונות ולמטב את מהירות האתר שלך.

אהבתם את הכתבה? שתפו...
הרשמו לניוזלטר שלנו

וקבלו את העדכונים החמים ביותר מעולם הביטוח והפיננסים.

מבטיחים לשלוח לכם חדשות מעניינות ולא להציק עם הודעות ספאם מיותרות :)

מאמרים נוספים באותו הנושא

כתבות שכדאי לך לקרוא...